O nás

DOPRAVÍME
VAŠI ZÁSILKU
KAMKOLI V EVROPĚ

Nejčastěji jezdíme

Česká Republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rakousko, Německo, Belgie, Holandsko, Francie, Španělsko, Slovinsko, Itálie

K 1.4. 2018 se aktivity spojené s logistikou chemikálií a odpadů stávají, na základě smlouvy o koupi závodu, součástí společnosti Purum s. r. o. (viz příloha elektronický výpis z Obchodního rejstříku). Společnost Purum s. r. o. převzala závod s veškerými závazky, pohledávkami, personálu a celé obchodní činnosti, tzn. zákazníka se tato interní operace v rámci holdingu PURUMKRAFT téměř nedotkne. Tento krok má hlavní účel a to zefektivnění procesů v rámci holdingu PURUMKRAFT a zkvalitnění logistických služeb pro finálního zákazníka, poskytovaných původně dvěma sesterskými společnostmi, nyní sloučených do jedné.

ADR-Trans, s.r.o., patří v České republice k předním firmám poskytující komplexní dopravní a logistické služby. Společnost je ryze českým subjektem.

Hlavními produkty naší společnosti jsou mezinárodní a vnitrostátní přeprava nebezpečných látek, logistika, dovoz a distribuce chemických látek. Naše aktivity mají působnost po celé Evropské unii. Prioritou je pro nás individuální přístup ke každému klientovi.

COPYRIGHT © 2018 ADRTRANS s.r.o.